Подаруйте своїм коханим і близьким інтелектуальний, вишуканий подарунок повний позитивного настрою.

Після успішної оплати Ви автоматично перейдете на сторінку, де можна буде завантажити сертифікат.

Подарунковий сертифікат на Майстер клас з Інтер’єрного живопису

Даний сертифікат дає можливість відвідати Майстер клас з малювання інтер’єрної картини акрилом (Студія по вул. Костьольна, 9, оф. 47). Всі матеріали надаються студією: 1 Полотно 50х60см, фарби акрилові, золота поталь, фарби золото та срібло, супутні матеріали, рукавички, нарукавники, фартухи.

На початку майстер-класу проходить детальний інструктаж і в першу чергу ми пропонуємо вибрати картину для малювання з наших каталогів. Після ознайомлення з великою картотекою фотографій Ви зможете відразу розпочати створення Вашого шедевра акриловими фарбами під чуйним керівництвом викладача.

Теорія (в помірній кількості) та практичні поради даються художниками-викладачами під час уроку. Викладачі — професійні художники, випускники Національної Академії Мистецтв Києва


  • Сертифікат надається на відвідування 1 Майстер класу для однієї особи (тривалість 140 хвилин) у студії Артакадемія за адресою вул. Костьольна, 9, оф. 47.
  • Термін дії сертифіката (1 місяць з дати продажу) Включає в себе на вибір майстер клас з живопису Інтер’єрної картини, а також можливий перерахунок та відвідування за попереднім повідомленням — курси малюнка олівцем, живопис маслом або малюнок аквареллю.
  • РЕЄСТРАЦІЯ — після покупки сертифіката, необхідно зателефонувати адміністратору або написати в чат на сайті для бронювання місця на певну дату.
  • Локація: М. Майдан Незалежності. вул. Костьольна, 9, оф. 47. Вхід через арку праворуч від магазину. Пройшовши арку, ліворуч перші двері. Код дверей 47к, 3 поверх.

 

Контакти:

 067 8037331

 

Мапа

Facebook Comments