Майстер клас з малювання епоксидною смолою

Що собою являє Resin Art?

Малювання епоксидною малвання епоксидною смолою — це швидко розвивається протягом в сучасному мистецтві. Цей вид живопису зародився на далекому і екзотичному континенті — Австралія і назвалося «Resin Art». Цікаво, що це надзвичайно оригінальна творчість, не вимагає грандіозного майстерності або складних навичок. Так, сьогодні майстер-класи з малювання епоксидною смолою дуже актуальні.

 

Коло
майстер клас епоксидна смола

Майстер клас з використанням круглої основи .

Участь 1 людину 1200 грн.

Тривалість 2.5 години

➡ Всі матеріали входять у вартість

Реєстрація

Жеода
Майстер клас епоксидної смоли геода

Розмір основи для даного майстер-класу — 40 * 60 см

Участь 1 людини 1550 грн

Тривалість 2.5 години

➡ Всі матеріали входять у вартість

Реєстрація

Борд
⠀ Полотно форматом — 40 * 50 см

Участь для 1 людини — 1850 грн

Тривалість 2.5 години

➡ Всі матеріали входять у вартість

Реєстрація

Майстер клас Епоксидна смола

Столик
⠀ Lounge table — столик 47 см стільниця

Участь для 1 людини — 1950 грн.

Тривалість 2.5 години

➡ Всі матеріали входять у вартість і сам столик

Реєстрація

Мастер класс Эпоксидная смола Киев

Підстаканники

4 підстаканники кожен розміром — 10,5 см

Участь 1 людини 1600 грн

Тривалість 2.5 години Всі матеріали входять у вартість

 

Реєстрація на МК в П’ятницю 18.00, суботу 11.00 і Воскресіння 17.00 ВІДКРИТО

Інший час проведення МК за домовленістю

Натисніть на кнопку реєстрації і виберіть той тип МК яких хочете відвідати. Незаповнені поля уточнить адміністратор.

Студія знаходиться: вул. Костьольна, 9, оф. 47, код двері (4747)

Відео як нас знайти тут

067 8037331

а так само в директ по соцмережах))

 

Можливість прикрасити інтер’єр будь-якого приміщення за допомогою техніки малювання епоксидною смолою в Києві

Чи звертали ви вашу увагу на сучасні інтер’єри з незвичайними картинами, на які можна дивитися годинами безперервно? А зачаровують столики з епоксидної смоли, які можна зробити своїми руками? У комбінації з деревом цей матеріал дозволяє створювати справжні витвори мистецтва, які прикрасять будь-яку кімнату і будуть подумки переносити вас в заповітне місце. Хотіли б ви самі малювати вражаючі шедеври? Наші майстер-класи з техніки Resin Art в Києві допоможуть вам в цьому. На них ви навчитеся малювати картини за допомогою красивого і затребуваного матеріалу для сучасних художників — епоксидки Resin.

Наші творчі курси навчать вас малювати неймовірні картини за допомогою епоксидної смоли. З її допомогою можна також створювати ексклюзивні сувенірні продукти, прикраси, біжутерію та будь-які інші гарні речі. Робота з епоксидкой не представляє ніяких особливих складнощів, слід тільки дотримуватися інструкції і проявляти акуратність і обережність в самому процесі.

Хто сказав, що творчість є тільки тим, хто вміє професійно малювати або співати? Головне — щире бажання, а також прагнення творити красу. Наша світла і простора студія Артакадемія допоможе вам створити шедевр. Протягом всього процесу ми будемо направляти своїх учнів. У разі якщо ви ніколи не тримали кисть в руці, це не привід відмовити собі в задоволенні взяти участь в майстер-класі з малювання епоксидною смолою.

Хороший подарунок — це майстер клас по епоксидної смоли в Києві

Всі ми любимо дарувати та отримувати подарунки. Це особливий ритуал, який зближує і допомагає відчути любов і турботу близьких людей. Щоразу перед вибором подарунка стоїть завдання: що ж подарувати, і корисне і цікаве, та ще, щоб не сильно дорого. А більше цінуються сюрпризи своїми руками, але часу і терпіння на це вистачає не у всіх. Так, в затишній студії в центрі Києва можна створити море вашої мрії своїми руками для себе коханих або ж в подарунок. Відомо, що вироби з епоксидної смоли здатні викликати непідробне захоплення і при цьому бути практичними.

Можна також придбати сертифікат на курси з малювання епоксидною смолою своїм рідним людям, які будуть щасливі навчитися створювати такі чудові картини і інший декор.

Наші майстер-класи проводяться:

індивідуальні — для релаксації і повного занурення в творчий процес;
парні — чудовий варіант чудово провести час з близькою людиною;
групові — ідеально підійдуть для корпоративів і тематичних девичников.
У нашої творчої майстерні Артакадемія можна зробити картину-море, жеоди, годинник, обробні дошки, маленькі чайні столики і інший декор.

Чим будуть корисні наші уроки по роботі з епоксидною смолою в Києві?
На індивідуальному майстер-класі вам надається унікальна можливість зайнятися творчістю і задати всі питання, що цікавлять. Актуальна інформація призначена саме для вас. Присвятіть два з половиною години своєму творчому і душевного спокою.

Застосування оригінальної техніки малювання має ряд істотних переваг:

стимулює позитивну мотивацію;
знімає страх перед самим процесом малювання епоксидною смолою;
втілює в реальність безліч незвичайних ідей;
заворожує не тільки дітей, а й дорослих;
відмінно поєднує матеріал і інструмент, навіть при порушенні звичайних правил їх використання.
Більш того, майстер клас з техніки Resin Art сприяє активному розвитку особистості людини, формує основи творчого, естетичного та пізнавального рівня. З кожним роком збільшується різноманітність нових нетрадиційних технік малювання, які викликають величезний інтерес не тільки у дітей, але і у дорослих.

Чому потрібно відвідати майстер-клас з малювання епоксидною смолою в нашій студії Артакадемія?

Ми пишаємося нашими професійними і креативними викладачами, а також ми надаємо захоплюючі програми навчання роботі з епоксидною смолою і матеріалами. До речі кажучи, всі матеріали, пензлики, фарби, палітри, постановки, все необхідне надається нашою творчою майстернею.

Ми застосовуємо тільки сертифіковану смолу високої якості. Сертифікат підтверджує, що смола після полімеризації придатна до контакту з холодними харчовими продуктами.

Щоб налаштуватися на творчу роботу, на наших заходах з епоксидною смолою, майстер-клас проходить в дружній обстановці, звучить приємна, атмосферна музика. Приклади робіт наших учнів, а також їх відгуки ви можете подивитися, відвідавши сторінки нашої студії Артакадемія в Facebook, Instagram або ж Google-maps.

Деякі сприймають мистецтво, як щось дуже складне. Насправді, живопис і малювання — це відпочинок для мозку, як медитація. Звільнення від поганих думок, рутинних справ, проблем. Занурюючись в процес роботи, ми розслабляємося, відволікаємося від злободенних думок, відпочиваємо. Будьте впевнені, що після нашого майстер-класу вас чекає приплив наснаги і красива робота, створена особисто вами.

Facebook Comments