Майстер клас інтер’єрна картина

Майстер клас інтер’єрна картина акрилом (абстракція)

У нашій школі живопису Ви зможете створити картину для інтер’єру у різноманітних техніках акрілом з мастихінами чи пензлями та будь-якій кольоровій гамі. Для реєстрації на Майстер клас інтер’єрна картина, необхідно зателефонувати по вказаному нижче телефону або написати нам в чат, а також можна заповнити форму для реєстрації.

майстер клас з інтер'єрного живопису

Інтер’єрна картина S-Size

➡  Майстер клас — полотно акрил — стиль абстракція

Участь 1 особи 990 грн.

💡 Тривалість 2.5 години

➡ Всі матеріали входять у вартість

➡ Створення картини з різними ефектами, поталь, золота та срібна фарби, фактурна паста

Реєстрація

⠀ ФОРМАТ 40*40

Інтер’єрна картина M-Size

➡  Майстер клас — полотно акрил — стиль абстракція

Участь 1 особи 1150 грн.

💡 Тривалість 2.5 години

➡ Всі матеріали входять у вартість

➡ Створення картини з різними ефектами, поталь, золота та срібна фарби, фактурна паста

Реєстрація

⠀ ФОРМАТ 50*60

Інтер’єрна картина L-Size

➡  Майстер клас — полотно акрил — стиль абстракція

Участь 1 особи 4500 грн.

💡 Тривалість 2.5 години

➡ Всі матеріали входять у вартість

➡ Створення картини з різними ефектами, поталь, золота та срібна фарби, фактурна паста

Реєстрація

Формат полотна 80*100 см

У майстер-клас з інтер’єрного живопису входять такі матеріали як:

  1. Фарби акрилові
  2. Кисті, палітри, все супутнє приладдя, мольберт, фартух, рушники
  3. Поталь золото чи срібло
  4. Для нанесення попереднього малюнка ми використовуємо вугілля
  5. Для вибору абстрактної або сюжетної композиції для картини ми надаємо свої каталоги прикладів, проте обговорюємо і будь-які пропозиції заздалегідь.

Як записатися на майстер клас з інтер’єрного живопису?

Ми пропонуємо кілька розмірів полотен:⠀

ФОРМАТ 40*40 (полотно в студії)

ФОРМАТ 50*60 (полотно в студії)

Інтер’єрна картина великого формату — 80*100 см (полотно доставляється самостійно)

💡 Тривалість 2.5 години

➡ Всі матеріали входять у вартість, включаючи поталь.

➡  Можливий малюнок однієї картини для пари

Студія знаходиться: вул. Костьольна, 9, оф. 47, код дверей (47к)

Відео як нас знайти тут 

Реєстрація

067 8037331

а так само в дірект по соцмережах))

 

Подарунковий сертифікат — майстер клас інтер’єрна картина 50*60 см

1575 грн.

Придбати сертифікат

Спочатку живопис, потім інтер’єр

Насправді дуже рідко люди користуються меблями понад десять років. Сьогодні досить часто при створенні інтер’єру необхідно повністю позбавляються меблів і почати все спочатку. Тенденції дизайну приходять та йдуть. Колірні переваги змінюються по забаганню. Але ваше мистецтво швидше за все залишиться з вами до кінця життя.

Якщо ви бачите велику абстрактну картину, якою хотіли б володіти, не варто сильно турбуватися про те, чи підійде вона до вашого інтер’єру, ваших меблів або декору. Більшість елементів інтер’єру має обмежений термін служби. Почніть із мистецтва. Купуйте те, що любите. Потім, коли неминуче прийде час замінити ваші меблі та колір стін, ви зможете зробити вибір, який відповідатиме вашій колекції інтер’єрних картин можливо створений на майстер класі з інтер’єрного живопису Вашими руками.

Великі картини створюють естетичну мову

Одна з цікавих та важливих речей, яку потрібно зробити з кімнатою – це визначити її за допомогою загальної естетики, яка пов’язує простір та його атмосферу. Великі абстрактні картини ідеально підходять для цієї мети, оскільки з ними можна взаємодіяти виключно відповідно до їх естетичних цінностей. Формальні художні елементи у картині, такі як лінія, колір, текстура, форма та візерунок, можуть задавати тон, так би мовити, для загального дизайну, створюючи візуальну мову для кімнати.

Наприклад, велика червона абстрактна картина з горизонтальними лініями може створити візуальну стилістику, яка може бути підтримана в кімнаті на меблевих оббивках, декоративних подушках, покриттях для підлоги і акцентуючих елементах, таких як вази або скульптури. Фактура поверхні картини може повторюватися в тканинах чи особистих речах, які займають кімнату. Яку б естетичну мову не встановила інтер’єрна картина, створена на майстер класі, ви створите згуртований і гостиний тон для простору і привернете ще більше уваги до мистецтва створеного Вами.

Без картини на стіні неможливий інтер’єр, але картина без інтер’єру можлива — тому що мистецтво створює простір, точки інтересу, а простір їх тільки поглинає.

На наших майстер класах з інтер’єрної картини акрілом ми беремо поширені композиції та створюємо незабуваючи емоції на полотні. Головні інструменти це пензлі, мастихін та акрилові кольори.

 

Великі картини поєднують об’єкти з простором

Невеликі витвори мистецтва можуть додати інтимності кімнаті. Але часто простір настільки великий, що невелика картина може загубитися. У таких просторах особливо цінними є великі абстрактні картини. Наприклад, якщо в кімнаті є двоповерхові високі стелі, велика абстрактна картина, розміщена у потрібному місці, високо від підлоги, може допомогти подолати розрив між величчю кімнати та людським масштабом декору.

Якщо кімната особливо домінує за своїм стилем, наприклад, надмірно прикрашена, надто мінімалістична або надмірно геометрична, мальовничі форми в картинах для інтер’єру створених на майстер класі з живопису, можуть допомогти подолати цей вплив. Наприклад, біоморфні форми на великій картині можуть пом’якшити агресію точної, модерністської, геометричної або навпаки. А оскільки велику абстрактну картину легко читати здалеку, глядачам не обов’язково перебувати впритул до неї, щоб насолодитися нею.

Настрій, ставлення та світло

Всі ми знаємо, як важливо створити правильну атмосферу у нашому будинку. Ось приклади зв’язків форми з тематикою картини, зверніть на них увагу на майстер класі з інтер’єрного живопису. Картина створена для інтер’єру, особливо великий твір абстрактного стилю може одразу створити настрій кімнаті за допомогою елементів кольору, візерунка та композиції. У кімнаті, де відбуватиметься спілкування, енергійний малюнок чи композиція, яка передбачає рух, можуть створити живий настрій. У кімнаті, призначеній для відпочинку, абстрактна картина, яка визначається приглушеними квітами або гармонійною композицією, може створити атмосферу спокійного самоаналізу.

Висвітлення – ще один важливий фактор, що визначає настрій кімнати. Велика абстрактна картина може максимізувати цінність навколишнього світла. Поверхня картини відображатиме будь-яке непряме світло в кімнаті. А якщо пофарбувати стіну більш темний тон, картина приверне більше світла і стане тонким джерелом освітлення. Якщо ви оформляєте велику картину після створення її на майстер-класі, слід мати на увазі, що потрібно використовувати скло, щоб картина відображала світло, а скло — ні.

Какой размер холста выбрать на мастер класс по интерьерной живописи?

Останнє, що турбувало подружжя в галереї, було те, де в їхньому будинку могла б розміститися велика абстрактна картина. Вони були особливо стурбовані тим, що він може не поміститись у них на стіні.

Основою лімітів висоти та ширини є поширені просторові переваги. Наприклад, витягнуті у висоту картини, особливо великого розміру, можуть бути розміщені тільки в коридорі, а більшість горизонтально орієнтованих живописних творів підійдуть для кімнат. При створенні шедеврів на майстер класі з інтер’єрного живопису, варто звертати увагу на орієнтири габаритів вже існуючого інтер’єру, а також результатів продажу популярних художників вашого регіону.

Приклади майстер класів інтер’єрного живопису, проведених у студії Артаакадемія

Як намалювати картину епоксидною смолою — відео та фото з описом технік малюнку картини епоксидною смолою з використанням матеріалів доступних на ринку вже сьогодні.

Майстер клас епоксидної смолою у м. Київ для дорослих відвідувачів нашої студії це перша можливість пізнати техніку малювання епоксидною смолою, всі деталі змішування фарб, кольорів, вибору основи, хімії смоли та затверджувача, способу заливання від наших професіоналів.

Майстер клас з живопису Акрилом — з відео прикладами живопису натюрморту з яблуками у стилі імпресіонізм

Мастер класс по живописи акрилом (яблоки)

Мастер класс по живописи портрета

Мастер класс по рельефной живописи

Мастер класс по рельефной живописи

Мастер класс по кофейной живописи

Мастер класс по китайской живописи

Мастер класс по декоративной живописи

Мастер класс по декоративной живописи в Артакадемии

Что такое индивидуальный мастер класс по живописи?

Индивидуальный мастер класс по живописи

Мастер класс по живописи мастихином 

Мастер класс по живописи мастихином

Мастер класс по живописи губкой

Как выбрать мастер класс по живописи для взрослых

Мастер класс картина маслом в нашей Киевской студии Артакадемия фото, примеры и отчет про МК.

Картина маслом мастер-класс

Мастер класс Флюид Арт акрилом — детальнее про технику, методики заливки и варианты посещения МК под руководством наших художников

Майстер клас з акварельного живопису

Майстер клас з живопису з вином – деталі відвідування такого заходу та чого очікувати від МК з живопису?

Каково это — посещать мастер класс по живописи с вином без художественных способностей?

Корпоративний майстер клас з живопису у Києві

Майстер клас з абстрактного живопису

Мастер класс по абстрактной живописи

Мастер класс  по живописи шерстью — с видеоуроком, а так же несколькими примерами работ наших учеников.

5/5 - (1 голос)
Facebook Comments