уроки академического рисунка

Курси малювання онлайн

Як проходять уроки малювання онлайн?

На даний час інтерес до навчання малюнку та живопису, теорії малювання олівцем та практики залишається на високому рівні.
Я як репетитор з малюнку та живопису, досвідчений викладач продовжую навчати технікам малюнка та живопису онлайн за допомогою скайпу та ватсапу.

У період однієї, двох або трьох годин ми знаходимося з Вами в постійному контакті через Скайп або Ваттсап. Ви слухаєте мої завдання та виконуєте рекомендації.
Якщо дозволяє техніка (встановлюємо телефон на штатив, чи навчаємось через камеру ноутбука).
Як викладач я контролюю процес малюнку та коригую Ваші дії.
Також Ви робите знімок Вашої роботи і надсилаєте мені, я показую по відео як виправити на своєму прикладі, тобто від руки малюю той самий предмет або об’єкт і коментую свій дії.
Під час уроку відбувається супровід теорією і як показує досвід, це приносить користь і приводить до успіху.

 

 

Реєстрація на уроки малювання Онлайн

Викладач з Академії Мистецтв НАОМА

Олександр Михайлович Застанченко

Вотсап, Скайп

Реєстрація

067-803-7331

Оплата занять

Необхідні матеріали для уроків малювання онлайн

  • Заняття малювання олівцем онлайн — підлітки, абітурієнти, ті хто готується вступати — необхідні олівці НВ, Н, Н2, В, В2, ластик, планшет та папір товщиною 200 грм см2 для малювання чи альбом для малювання олівцями. Куб, шар гіпс або з пінопласту, для першого уроку продається у будь-якому магазині для художників.
  • Уроки з малювання аквареллю онлайн — потрібен набор акварельних фарб 12 кольорів мінімум. Виробники «Роса»,
  • Уроки малювання олійними фарбами — необхідний холст на підрамнику чи на картоні, як альтернатива грунтований картон. Розмір 30х40 см. Вугілля не пресоване, ганчірка чиста чи туалетна бумага звичайна, не біла. Палітра для олійних фарб розміром 20х30см чи офальна. Фарби у невеликих тубах 60мл: білила титанові, ультрамарин, кобальт блакитний, червоний краплак та червона темна , зелена ізумрудна та зелена тепла, чорна, жовтий лимонний та середній, рожева, помаранчева.

Приклад праці репетитора з малювання онлайн

Підготовка до вступу до Краківської Політехніки

5/5 - (5 голосов)

Малюнки та картини наших учнів

школа рисунка для подростков киев

Розклад та ціни

500 грн.

1 година (60 хвилин)

Індивідуальний графік — з 11.00 по 20.00 за домовленістью

Необхідна реєстрація на пробні заняття на нашому сайті нижче, в інстаграм, мессенджерах, та в чаті на нашому сайті. Зареєструйтесь і ми одразу Вам зателефонуємо.

Індивідуальні заняття з художником

Наші уроки малюнку онлайн проходять в форматі індивідуальних занять з малювання олівцем, фарбами, аквареллю та олійними.

Більше про курси малювання для дорослих що дуже допомогають тим початківцям що хотят навчитися малювати не зважаючи на вік.

Facebook Comments