Подаруйте своїм коханим і близьким інтелектуальний, вишуканий подарунок повний позитивного настрою.

Після успішної оплати Ви автоматично перейдете на сторінку, де можна буде завантажити сертифікат.

 

Цей сертифікат дає можливість відвідати Майстер клас з малювання Епоксидною смолою для створення Годинника в студії за адресою (вул. Костьольна, 9, оф. 47). Всі матеріали надаються студією: кольори-фарби, супутні матеріали, рукавички, нарукавники, епоксидна смола в необхідному для заливки одного шару завтовшки 3-4 мм.

На початку майстер-класу проходить детальний інструктаж і в першу чергу ми пропонуємо вибрати виріб з наших каталогів. Після ознайомлення з великою картотекою фотографій Ви зможете відразу розпочати створення Вашого шедевра епоксидною смолою під чуйним керівництвом викладача.

Теорія (в помірній кількості) та практичні поради даються майстрами під час майстер класу.

  • Сертифікат надається на відвідування 1 Майстер класу для однієї особи (тривалість 140 хвилин) у студії Артакадемія за адресою вул. Костьольна, 9, оф. 47.
  • Термін дії сертифіката (1 місяць з дати продажу) Включає в себе на вибір майстер клас з Епоксидної смоли, а також можливе перерахунок та відвідування за попереднім повідомленням МК Алкогольними чортилами, Флюїд Арт- курси малюнка олівцем, живопис маслом або малюнок аквареллю.
  • РЕЄСТРАЦІЯ — після покупки сертифіката, необхідно зателефонувати адміністратору або написати в чат на сайті, інтаграм або інші месенджери для бронювання місця на певну дату.
  • Локація: М. Майдан Незалежності. вул. Костьольна, 9, оф. 47. Вхід через арку. Пройшовши арку, ліворуч перші двері. Код дверей 47к, 3 поверх.

Контакти: 067 8037331

Facebook Comments