Подарунковий сертифікат на майстер клас — Епоксидною смолою Таця

Для однієї людини

Після успішної оплати Ви автоматично перейдете на сторінку, де можна буде завантажити сертифікат. Також можна забрати сертифікат у нас у студії за попередньою домовленістю.

Подарунковий сертифікат на Майстер клас з Епоксидної смоли

ДЛЯ ПАР (2 ЛЮДИНИ)

Для зменьшення ціни сертифікату використовуйте оплату на картку нижче

Для оплати натисніть на QR код та введіть суму згідно обраного МК або сертифікату

Цей сертифікат дає можливість відвідати Майстер клас з малювання Епоксидною смолою (Студія на вул. Костьольна, 9, оф. 47). Всі матеріали надаються студією: 1 Таця (підніс)  розмір 50см, кольори-фарби для тонування смоли, супутні матеріали, рукавички, нарукавники, епоксидна смола у необхідній для заливки одного шару товщиною 3-4 мм кількості.

На початку майстер-класу проходить детальний інструктаж і в першу чергу ми пропонуємо вибрати тип картини для підносу з наших каталогів. Після ознайомлення з великою картотекою фотографій Ви зможете відразу розпочати створення Вашого шедевра епоксидною смолою під чуйним керівництвом викладача.

Теорія (в помірній кількості) та практичні поради даються художниками-викладачами під час Майстер класу. Викладачі — професійні майстри що мають досвід в техниці заливки різних виробів з Епоксидної смоли.

Сертифікат надається на відвідування 1 Майстер класу для однієї людини (тривалість 140 хвилин) у студії Артаакадемія за адресою вул. Костьольна, 9, оф. 47.

Термін дії сертифіката (1 місяць з дати продажу) включає в себе на вибір майстер клас з Епоксидної смоли, а також можливий перерахунок та відвідування за попереднім повідомленням — курси малюнка олівцем, живопис маслом або малюнок аквареллю.

РЕЄСТРАЦІЯ — після покупки сертифіката, необхідно зателефонувати адміністратору або написати в чат на сайті для бронювання місця на певну дату.

Локація: М. Майдан Незалежності. вул. Костьольна, 9, оф. 47. Вхід через арку праворуч від магазину. Пройшовши арку, ліворуч перші двері. Код дверей 47к, 3 поверх.

Контакты:  067 8037331

Карта

 

 

Facebook Comments