Подарунковий сертифікат на майстер клас — Епоксидною смолою Таця

Для однієї людини

Після успішної оплати Ви автоматично перейдете на сторінку, де можна буде завантажити сертифікат. Також можна забрати сертифікат у нас у студії за попередньою домовленістю.

Подарунковий сертифікат на Майстер клас з Епоксидної смоли

ДЛЯ ПАР (2 ЛЮДИНИ)

Цей сертифікат дає можливість відвідати Майстер клас з малювання Епоксидною смолою (Студія на вул. Костьольна, 9, оф. 47). Всі матеріали надаються студією: 1 Таця (підніс)  розмір 50см, кольори-фарби для тонування смоли, супутні матеріали, рукавички, нарукавники, епоксидна смола у необхідній для заливки одного шару товщиною 3-4 мм кількості.

На початку майстер-класу проходить детальний інструктаж і в першу чергу ми пропонуємо вибрати тип картини для підносу з наших каталогів. Після ознайомлення з великою картотекою фотографій Ви зможете відразу розпочати створення Вашого шедевра епоксидною смолою під чуйним керівництвом викладача.

Теорія (в помірній кількості) та практичні поради даються художниками-викладачами під час Майстер класу. Викладачі — професійні майстри що мають досвід в техниці заливки різних виробів з Епоксидної смоли.

Сертифікат надається на відвідування 1 Майстер класу для однієї людини (тривалість 140 хвилин) у студії Артаакадемія за адресою вул. Костьольна, 9, оф. 47.

Термін дії сертифіката (1 місяць з дати продажу) включає в себе на вибір майстер клас з Епоксидної смоли, а також можливий перерахунок та відвідування за попереднім повідомленням — курси малюнка олівцем, живопис маслом або малюнок аквареллю.

РЕЄСТРАЦІЯ — після покупки сертифіката, необхідно зателефонувати адміністратору або написати в чат на сайті для бронювання місця на певну дату.

Локація: М. Майдан Незалежності. вул. Костьольна, 9, оф. 47. Вхід через арку праворуч від магазину. Пройшовши арку, ліворуч перші двері. Код дверей 47к, 3 поверх.

Контакты:  067 8037331

Карта

 

 

Facebook Comments