Подарунковий сертифікат Епоксидна смола Лаунж стіл

Для однієї людини

Після успішної оплати Ви автоматично перейдете на сторінку, де можна буде завантажити сертифікат. Також можна забрати сертифікат у нас у студії за попередньою домовленістю.

Подарунковий сертифікат на Майстер клас з Епоксидної смоли
ДЛЯ ПАР (2 ЛЮДИНИ)

Цей сертифікат дає можливість відвідати Майстер клас з малювання Епоксидною смолою (Студія на вул. Костьольна, 9, оф. 47). Всі матеріали надаються студією: 1 Лаунж столик (метал) діаметр стільниці 47 см, кольори-фарби, супутні матеріали, рукавички, нарукавники, епоксидна смола у необхідній для заливки одного шару товщиною 3-4 мм кількості.

На початку майстер-класу проходить детальний інструктаж і в першу чергу ми пропонуємо вибрати тип картини для столика з наших каталогів. Після ознайомлення з великою картотекою прикладів Ви зможете відразу розпочати створення Вашого шедевра епоксидною смолою під чуйним керівництвом викладача.

Теорія (в помірній кількості) та практичні поради даються нашим майстром під час майстер класу. В кінці кожного майстер класу кожен відвідувач отримує закінчений виріб, а саме лаунж стіл. Щоб смола висохла потрібно не меньш ніж 24-30 годин в залежності від навколишної температури.

Сертификат надається на відвідування 1 Майстер класу для однієї особи (тривалість 140 хвилин) у студії Артаакадемія за адресою вул. Костьольна, 9, оф. 47.

Строк дії сертифіката (1 місяць з дати продажу) включає в себе на вибір майстер клас з Епоксидної смоли, а також можливо перерахунок і відвідування за попереднім повідомленням — майстер-клас з алкогольних чорнил, майстер клас з флюїд арт, а також курси малюнка олівцем, живопис маслом або малювання аквареллю.

РЕЄСТРАЦІЯ — після покупки сертифіката необхідно зателефонувати адміністратору або написати в чат на сайті для бронювання місця на певну дату.

Місце : М. Майдан Незалежності. вул. Костьольна, 9, оф. 47. Вхід через арку праворуч від магазину. Пройшовши арку, ліворуч перші двері. Код дверей 47к, 3 поверх.

 

Контакти: 067 8037331

  

Мапа

 

Facebook Comments