Художня школа для дорослих в Києві

Всіх людей в тій чи іншій мірі тягне до мистецтва. Одні захоплюються картинами художників, а інші ж — самі хочуть творити. Мистецтво допомагає нам взаємодіяти не тільки з уявою великого художника, а й зі своїм власним. Художня школа для дорослих багато в чому допомагає зануритися в бажаний творчий процес.

Художня школа для дорослих в Києві

Запис на уроки:

Регистрация

067 8037331

Велику популярність сьогодні набула художня школа для дорослих. І це зовсім не дивно, так як в повсякденному житті ми все рідше приділяємо час свого саморозвитку. Навіть в постійній суєті ми повинні розслаблятися, а малювання — це відмінний спосіб присвятити час собі коханому.

Кожен урок школи для дорослих «Артакадемія» стане справжнім зануренням в новий і незвіданий раніше світ. Ви навчитеся не тільки малювати, а й помічати все дрібниці життя і насолоджуватися ними.

Малювання — це не просто процес занурення в творчість. Під час писання картини людина більше концентрується, налаштовується і заспокоюється.

Однак для того щоб радіти за отриманий вами результат, рекомендується ознайомитися з ключовими правилами роботи з фарбами або олівцями. Наші досвідчені викладачі зроблять все можливе, щоб ви зуміли освоїти абетку малювання, навчилися помічати прекрасне в світі, а також втілювали все це на папері. Студія малювання «Артакадемія» стане початком вашого творчого шляху або продовженням вже розпочатого.

Наші двері відкриті для людей, які вже досягли 18 років. Відповідно, люди, які давно мріяли навчитися виражати свої емоції, настрій і думки за допомогою малюнка, можуть сміливо звертатися до нас. Наші студенти з легкістю розуміють наставників, так як нам важливий сам результат. Всі уроки нашої творчої школи приносять щось нове. Ми покажемо вам, наскільки різноманітний навколишній світ.

Художня школа для дорослих з нуля

Уміння малювати — це не просто гарне захоплення. Навички, отримані в нашій школі, можуть стати джерелом додаткового доходу. У разі якщо ви раніше ніколи не тримали в руках олівець чи пензель, то це не проблема. Малювати можна в будь-якому віці. Важливо, мати щире бажання і цілі!

Завдяки курсам школи «Артакадемія» ви зумієте малювати не тільки прості фігури, але і створювати з нуля портрети і навіть пейзажі. Навіть взявши до уваги те, що ви ніколи раніше не малювали.

Наші заняття призначені для всіх бажаючих сконцентруватися на понятті ключових дисциплін, а саме:
живопис;
малюнок.

З нами ви навчитеся створювати академічний рисунок олівцями, а також — скорите акварель.

Запис на уроки:

Регистрация

067 8037331

Які матеріали брати на перше відвідування художніх курсів для дорослих?

На перші відвідини курсів малювання вам будуть потрібні наступні матеріали:

  • Креслярський папір (аркуш формату А3);
  • Прості олівці;
  • ластик;
  • лінійка;
  • різак;
  • Канцелярський ніж (або точилка).

Академічний малюнок або живопис для дорослих?

Академічний малюнок має на увазі комплексну основу в творчому світі. Це найтонше майстерність, яке дозволяє зобразити не тільки обсяг, але і фактуру предметів за допомогою світлотіней. Наші майстри вас навчать малювати геометричні фігури, прості об’єкти і навіть красиві натюрморти. Крім усього іншого, ви зумієте писати портрети по традиційним канонам.

Курси живопису маслом для дорослих також користуються величезною популярністю. Тут ви можете освоїти роботу з найрізноманітнішими матеріалами, в тому числі пастеллю, маслом і акрилом.

Ми дозволимо вам зануритися в загадковий і фантастичний світ творчості. Викладачі нашої школи пояснять вам всі тонкощі малювання. Теорія в цьому процесі буде супроводжуватися практикою, тому що лише на своєму особистому прикладі можна зрозуміти, як саме фарби грають при правильному нанесенні на папір або ж на полотно.

Художня школа для дорослих — обмеження за віком?

Абсолютно ніколи не пізно навчитися малювати. Вік — не перешкода творчості. Щоб почати малювати, цілком достатньо записатися на художні курси для дорослих.

в сучасній студії «Артакадемія». Почавши малювати у нас, ви жодного разу не пошкодуєте, оскільки наші наставники допоможуть вам розвинути або навіть розкрити ваш талант. Ми наочно допоможемо вам стати ще більш творчою особистістю.

Заняття проводять виключно кваліфіковані художники, які мають викладацький досвід. Програма всіх курсів складається з теорії та великої кількості практики. Наші студенти починають володіти олівцем вже з найперших уроків, а потім потихеньку просуваються від простого до складнішого. Таким чином, наші вихованці навчаються багатьом художнім технікам.

Facebook Comments