Подарунковий сертифікат на Майстер клас з малювання

Подаруйте своїм коханим і близьким інтелектуальний, вишуканий подарунок повний позитивного настрою.

Після успішної оплати Ви автоматично перейдете на сторінку, де можна буде завантажити сертифікат.

Термін дії подарункового сертифікату на майстер клас – 1 місяць з дати покупки. Для зсуву термінів використання сертифіката необхідно після покупки передзвонити адміністратору за телефоном, вказаним нижче.

Майстер клас із малювання та живопису пейзажів Європи, Франції, Італії, Португалії. Яскраві фарби краєвидів та мальовничих місць Тоскани, Фландрії, Португалії, Провансу. Безліч різноманітних пейзажів із каталогу на вибір.

Цей подарунковий сертифікат розрахований на відвідування Майстер-класу для однієї людини.

  • РЕЄСТРАЦІЯ — після покупки сертифіката необхідно зателефонувати адміністратору або написати в чат на сайті для бронювання місця на певну дату.
  • Тематика — Ви можете обговорити з нами тематику майстер-класу, адже ми прагнемо забезпечити Вас найкращими викладачами, імпортними матеріалами та затишною студією. Розслаблююча музика регіону дозволить по-справжньому поринути у серце мальовничого простору. Затишна арт-студія в центрі міста.
  • Викладачі — професійні художники з Академії мистецтв України покажуть на практиці та допоможуть Вам одержати максимум задоволення від заходу.
  • Майстер-клас триває 3 години, за які Ви створюєте 1 картину.
  • Всі матеріали включені, (фарби, полотно 40х30см Rosa). Зручні мольберти, висвітлення, просторе приміщення.
  • Локація : М. Майдан Незалежності. вул. Костьольна, 9, оф. 47. Вхід через арку праворуч від магазину. Пройшовши арку, ліворуч перші двері. Код дверей 47к, 3 поверх.

 

Контакти:  067 8037331

Мапа

 

Facebook Comments