Подаруйте своїм коханим і близьким інтелектуальний, вишуканий подарунок повний позитивного настрою

Після успішної оплати Ви автоматично перейдете на сторінку, де можна буде завантажити сертифікат

Подарунковий сертифікат на Майстер клас з Епоксидної смоли

Цей сертифікат дає можливість відвідати Майстер клас з малювання Епоксидною смолою (Студія по вул. Костьольна, 9, оф. 47). Усі матеріали надаються студією: 1 основа 40см Коло, колори-фарби, супутні матеріали, рукавички, нарукавники, епоксидна смола в необхідному обсязі для заливки одного шару товщиною 3-4 мм.

На початку майстер-класу проходить детальний інструктаж і в першу чергу ми пропонуємо вибрати картину для малювання з наших каталогів. Після ознайомлення з картотекою прикладів картин Ви зможете відразу розпочати створення Вашого шедевра епоксидною смолою під чуйним керівництвом нашого майстра.

Теорія (в помірній кількості) та практичні поради даються художниками-викладачами під час майстер-класу.


  • Сертифікат надається на відвідування 1 Майстер класу для однієї особи (тривалість 140 хвилин) у студії Артаакадемія за адресою вул. Костьольна, 9, оф. 47.
  • Термін дії сертифікату (1 місяць з дати продажу) Включає в себе на вибір майстер клас по Епоксидній смолі, а також можливе перерахунок та відвідування за попереднім повідомленням — курсів малюнка олівцем, живопису маслом або малюнок аквареллю.
  • РЕЄСТРАЦІЯ — після придбання сертифіката, необхідно зателефонувати адміністратору або написати в чат на сайті для бронювання місця на певну дату.
  • Місце проведення: М. Майдан Незалежності. вул. Костьольна, 9, оф. 47. Вхід через арку праворуч від магазину. Пройшовши арку, ліворуч перші двері. Код дверей 47к, 3 поверх.

Контакти044 2237490, 067 8037331

Мапа

 

Facebook Comments