Подарунковий сертифікат на 4 заняття з малювання

Подаруйте своїм коханим і близьким інтелектуальний, вишуканий подарунок повний позитивного настрою.

Після успішної оплати Ви автоматично перейдете на сторінку, де можна буде завантажити сертифікат.

Подарунковий сертифікат на 4 уроки малювання по 120 хвилин кожен. Цей абонемент дає можливість відвідувати заняття з малювання та живопису (Студія на вул. Костьольна, 9, оф. 47). Усі матеріали надаються студією.

Стандартний урок проходить з технік на вибір: малювання олівцем, живопис аквареллю, малювання маслом. При першому відвідуванні проходить детальний інструктаж і насамперед пропонуємо вибрати картину для малювання з фото-прикладів. Після обрання теми картини та техніки виконання Ви зможете відразу розпочати створення Вашого шедевра.

Теорія (в помірній кількості) та практичні поради даються художниками-викладачами під час уроку. Стандартно людину малює одну картину за 3-4 уроки. Викладачі — професійні художники, випускники Національної Академії Мистецтв Києва.

Ціна відрізняється від наших стандартних абонементів, адже в даний вид сертифікату входить 1 полотно, воно універсальне і відвідувач курсів має можливість вибрати типи уроків, скетчинг, уроки малювання аквареллю, олією, олівцем. Матеріали входять в ціну.

  • Сертифікат надається на 4 уроки малювання (120 хвилин) кожен у студії Артакадемія за адресою вул. Костьольна, 9, оф. 47.
  • Термін дії сертифіката (1 місяць з дати продажу) Включає в себе на вибір курси малюнка олівцем, живопис маслом або малюнок аквареллю.
  • У період терміну дії сертифіката можна ходити на заняття, бронювати уроки на будь-які дні згідно з розкладом на сайті нашої арт-студії.
  • РЕЄСТРАЦІЯ — після покупки сертифіката необхідно зателефонувати адміністратору або написати в чат на сайті для бронювання місця на певну дату.
  • Відвідувати курси малювання можна протягом 1-х місяців з моменту покупки подарункового сертифікату.

Адреса студії: М. Майдан Независимости. ул. Костельная, 9, оф. 47. Вход через арку справа от магазина. Пройдя арку, налево первая дверь. Код двери 47к, 3й этаж.

Мапа

 

Facebook Comments