Подарунковий сертифікат — 8 уроків малювання.

Подаруйте своїм коханим та близьким інтелектуальний, вишуканий подарунок, повний позитивного настрою.

Подарунковий сертифікат малювання

Після успішної оплати Ви автоматично перейдете на сторінку, де можна буде завантажити сертифікат.

Подарунковий сертифікат на 8 уроків малювання підійде бажаючим протестувати різні техніки не зважати на час на уроках малювання. У цей абонемент входитьвсі матеріали для малювання, включаючи фарби олійні або акрилові, олівці, пензлі, папір малювальний та акварельний (не включає полотна).

Ціна відрізняється від наших стандартних абонементів, адже в даний вид сертифіката входить можливість вибрати типи уроків малювання аквареллю, олійними фарбами, олівцем.

  • Сертифікат надається на 8 уроків малювання (120 хвилин) кожен у студії Артакадемія за адресою вул. Костьольна, 9, оф. 47.
  • Термін дії сертифіката (1 місяць з дати продажу) Включає в себе на вибір курси малюнка олівцем, живопис маслом або малюнок аквареллю.
  • У період терміну дії сертифіката можна ходити на заняття, бронювати уроки на будь-які дні згідно з розкладом на сайті нашої арт-студії.
  • РЕЄСТРАЦІЯ — після покупки сертифіката необхідно зателефонувати адміністратору або написати в чат на сайті для бронювання місця на певну дату.
  • Відвідувати курси малювання можна протягом 2-х місяців з моменту покупки подарункового сертифікату.

Адреса студії: М. Майдан Независимости. ул. Костельная, 9, оф. 47. Вхід крізь арку. Коли пройдете арку зліва 1 підьїзд. Код двері 47к, 3й этаж.

 

Мапа

 

Facebook Comments