Студія живопису для дорослих

Добрий день початківці художники і відвідувачі студії живопису для дорослих Артакадемія.

Автор матеріалу — Артакадемія

Більшість з покоління 90-х, особливо працівники точних професій, а так само гуманітарії наступні повсякденному, розміреного ритму 5-ти чи 6-ти денного робочого тижня бажають зміни обстановки хоча б раз на тиждень. Психологічне розвантаження в невимушеній формі наприклад на курсах малювання в студії живопису для дорослих позначиться позитивно на стан втомленого після робочого тижня людина.

Однак, ми хочемо зауважити труднощі в пошуку арт студій в Києві через мережу інтернет, а особливо в пошуковику Google. Багато з наших клієнтів скаржаться на відсутність інформації про нашу студію в гугл картах, а так само у верхній частині результатів пошуку.

Чому це відбувається і як знайти підходящу студію по живопису для дорослих?

Головним чином, при введенні пошукового запиту в гугл, перші 4-ри результат будуть являтс гугл рекламою в якій відсутня сувора ієрархія, а рівно і котроль за якістю як сайту так і послуги, що надається компанією. Однак, все більше людей вибирають курси малювання для дорослих саме в подібних оголошеннях студій.

Потрібно розуміти кілька ознак професійної школи малювання особливо для дорослих.

Присутність в гугл картах і в списку пошукових результатах під ними
Відгуки в гугл картах, а саме їх кількість. Так само варто зауважити, що якщо переважна більшість відгуків позитивні, але так само багато відгуків з негативною оцінка, але студія в пропорційному співвідношенні з конкурентами на має на порядок більше оцінок, значить йде внутрішня боротьба курсів живопису.
Хто відповідає в чаті або по телефону. Кваліфікований працівник-адміністратор розуміє різницю між акрилової, масляної або акварельного фарбами або власник школи біжить по своїх справах вулицею.
Розташування — без коментарів, чим ближче до метро тим краще.
Наявність матеріалів в студії
Викладацький склад

Чому ми шукаємо саме школи малювання для дорослих?

Оскільки область арт студій заполонили відвідувачі з інститутів або абітурієнти, сформувавши курси малювання для підлітків, нам, людям середнього віку в усіх його розуміннях просто нікуди подітися. Таким чином популярність курсів для художників-аматорів середнього віку надзвичайно зросла.

Порівняно недавно страх перед нововведеннями, новим колективом, оголенням своїх комплексів перед незнайомими людьми блокував відвідування розвиваючих і розслаблюючих програм з малювання та найголовніше живопису маслом. Адже тільки цим матеріалом, якому вже тисячі років, можна довіриться починаючому художнику. Він допускає безліч виправлень, навіть коли засохне масло просто перев’язують поверх старої картини, напевно багато хто чув про подвійні картини в музеях, де фахівці знаходили під шедевром ще один твір мистецтва.

Сучасні матеріали не мають запаху, навіть розчинники типу «спірит» дезодоровані, ароматизовані. Фарби досить швидко засихають. Середній час готовності картини після закінчення, 4-5 днів. Досягається подібний ефект за рахунок додавання спеціальних сикативів до складу масла.

Кольори і пігменти надзвичайно яскраві і визволяють створювати сучасні пейзажі, абстракції, фактурні мальовничі форми мастихінами.

Усе спрямовано на зручний час перебування в студії.

Що взяти з собою для малювання Картні маслом?

  • Халат якщо немає в студії
  • Рукавички якщо їх немає
  • гарний настрій
  • Мастихін Меймері маленький
  • Кисті від 0.5 до розміру 2 — синтетичний ворс під щетину фірми «KOLOS»
Facebook Comments